Klan DoT Diablo II

Forum Klanu DoT - Diablo II


#1 10-11-2008 19:21:26

niuniek

NooB

Zarejestrowany: 10-11-2008
Posty: 1

Podanie

- Nazwa Acc: ThC_Raptor
- Ksywa: Feleq
- Wiek: 18
- E-mail / GG:136140
- Twoje zainteresowania: skateboard
- Ulubiona postać (Twój Cech:P): czarodziejka,paladyn
- Jak często siedzisz na BN, i od kiedy grasz w d2 na BN:Grac w diablo 2 zaczełem bardzo dawno.. gdzies 3-4 lata juz gram z niewielkimi przerwami:) i teraz zaczelem wznawic swoja przygode z diablo 2 i rozpoczac nowe więzi z d2:) po przerwie:) ale naczescie zostalo mi konto więc mam czym grac:P
- Kilka słów, dlaczego warto Cię przyłączyć: nie chce byc samolubny   ale obiecuje ,ze nie bede noobem i bede sie np dzielil z członkami klanu jakimis itemami jak znajde a im beda potrzebne:)) i pozatym postaram sie byc dobrym dla klanu:)
- Skąd dowiedziałeś/aś się o DoT, i dlaczego akurat nasz klan:Dlatego akurat ze ten klan bo mysle ze bede tu sie swietnie bawic i nie bedzie sie glupio gralo:P) I sadze ze bedziemy chodzic na jakies ut exp
- Czy zapoznałeś się z kodeksem klanu? oczywiscie ze sie zapoznalem:)
- Jak oceniasz swoje doswiadczenie d2 (1-6 pkt): Znam sie bardzo dobrze na d2 poniewaz nie daje nabierac sie na takie typu okradanie...wiec oceniam siebie na 6stke:P) i mam doswiadzczenie i nie jestem noobem
- Na ile istów/hrkow wyceniasz swoje konto??: Mozna powiedziec ze nie za duzo:P) gdzies okolo 3 isty:

Offline

 

#2 16-11-2008 09:57:42

DoT_Jaro16

Fist of Faith

751055
Zarejestrowany: 25-07-2008
Posty: 162
Nazwa konta na BN: DoT_Jaro16

Re: Podanie

wysoko sie cenisz xDD ale wg mnie ok xDD w klanie mozesz byc xDD

Ostatnio edytowany przez DoT_Jaro16 (16-11-2008 09:58:11)


http://i44.photobucket.com/albums/f31/Dark_Knuckels121/KidBuu.jpg

Offline

 
Klan powstał 20-07-2008

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.burningelitelegion.pun.pl www.total-wrestling.pun.pl www.bloodman.pun.pl www.footballl.pun.pl www.manhattan.pun.pl