Klan DoT Diablo II

Forum Klanu DoT - Diablo II


#1 25-08-2008 09:47:39

DoT_Jaro16

Fist of Faith

751055
Zarejestrowany: 25-07-2008
Posty: 162
Nazwa konta na BN: DoT_Jaro16

WAŻNE

Ciezko mi jest to napisac ale niestety koncze juz swoja gre na Diablo2 ....

Moja decyzja spowodowana jest tym ze juz op prostu cos sie wypaliło i juz mnie tak do tej gry nie ciagnie... chociaz jeszcze nie dawno byla ona dla mnie sensem istnienia xDDD  Teraz cos sie zmienilo nie wiem dlaczego po prostu juz zauwazylem inne rzeczy na tym swiecie wazniejsze dla mnie niz ta gra...

1.Chcialem Wam wszystkim podziekowac ze przyjeliscie mnie do klanu DoT naprawde super sie z Wami grało

2.Chce tez podziekować wszystkim którzy mnie wspirali runkami itemami i wszelka pomoca taxi itp wybaczcie ze nie bede wymienial nickow ale przeciez wszyscy pomagalisciei bylo by bez sensu wymieniac posczegolne osoby bo za pomoc jestem wdzieczny wszystkim.

3. Wielkie dzieki tez adminstratorowi DoT_Hunterowi ktory przyjal mnie do klanu pomimo ze nie zdalem testy na tak zwana ,,szóstke''. Hunter wielkie TY !!!!!!!!!!!

4. Jeżeli kogoś z klanu obraziłem, urazilem lub w inny sposob dalem mu odczuc ze go nie lubie - przepraszam....

5.Moje odejscie nie wiaze sie z tym ze ten klan mi sie nie podoba dla mnie jest super xDDD ADMINI- Hunter
, Raikiri bardzo przyczyniacie sie all time do rozwoju klanu i w imieniu all czlonkow klanu wielkie TY za takie poswiecenie. Mam nadzieje ze administrator Lukss takze bedzie sie przyczynial tak jak wy (Lukss wybacz ze nie wymienilem cie z Hunteram i Rakirim ale ja cie tak dobrze nie znam jak ich po prostu za krotko jestes adminem zebym mogl Cie oceniac xDD  Wiem jednak ze nie przypadkowo zostales adminem i ze swoja role bedziesz odgryał świetnie i tego ci życze XDD )

6 Punkt ostatni... Ja nie odchodze na zawsze oczywiscie bede gral w na BN w D2 tyle ze juz nie po 7 h czy 8 h dziennie xDD Na forum tez bede zagladal w miare wolnego czasu ...(za chwile zacznie sie szkola...)
Tutaj mam zadanie dla Was drodzy admini- Zdecydujcie czy chcecie mnie  w klanie (podkreslam ze bede gral tylko w wekendy bo w tygodniu za wiele czasu miec nie bede z powody szkolu - nie obiecuje takze codziennej aktywnosci na forum...) czy tez powinienem odejsc... Decyzje pozostawiam Wam (oczywisie czlonkowie tez moga sie wypowiedziec i na to tez licze ) i niezaleznie od tego jaka bedzie ta decyja nie bede jej kwestionował i całkowicie sie z nie zgodze xDD

Ostatnio edytowany przez DoT_Jaro16 (25-08-2008 09:49:50)


http://i44.photobucket.com/albums/f31/Dark_Knuckels121/KidBuu.jpg

Offline

 

#2 25-08-2008 10:09:50

DoT_Devil

Adept of Force

Zarejestrowany: 21-08-2008
Posty: 19

Re: WAŻNE

ja jestem za tym zebys pozostał w klanie za duzo grac nie bedziesz w d2 ale to nie powod zeby cie usuwac z klanu z powodu braku aktywnosci przez szkołe do ktorej KAZDY z nas chodzil albo chodzi. Duzo wniosles do klanu i duzo poamgales. Mam nadziej ze zostaniesz

Offline

 

#3 25-08-2008 11:26:46

DoT_Icu

Gość

Re: WAŻNE

wilku nigdize nie idziesz jestes byles i bedziesz PROSTE !!!!

 

#4 25-08-2008 12:41:01

DoT_Jaro16

Fist of Faith

751055
Zarejestrowany: 25-07-2008
Posty: 162
Nazwa konta na BN: DoT_Jaro16

Re: WAŻNE

DZ za to ale prosze tez zeby wypowiedzieli sie admini moderatorzy i inni tez xDDDD


http://i44.photobucket.com/albums/f31/Dark_Knuckels121/KidBuu.jpg

Offline

 

#5 25-08-2008 16:10:26

DoT_Hunter

Administrator

8550660
Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 20-07-2008
Posty: 406
Nazwa konta na BN: Chwilowy brak
WWW

Re: WAŻNE

Więc tak.

1
Na formularzu gdy ktoś chce dojść do klanu pisze " Ile dziennie siedzisz na BN". To jest tylko po to, żeby wiedzieć czy często można kogos zastać. Nie mam zamiaru Cię wyrzucać za brak aktywności.\

2
Co do szkoły to też będę do niej chodzić, więc też będę krócej na bn. Ale szkoła to nie cały dzień.

3
Aktywny byłeś, koleżeński(nie mówie że teraz nie jesteś) i dlatego Cię szanowałem szanuję i będę szanować.

4

DoT_Jaro16 napisał:

juz mnie tak do tej gry nie ciagnie...

Mialem takie okresy. Nie raz przestawalem grac w d2 bo mnie nie ciagnelo. Ale zwykle trwaly MAX miesiac, moze u Ciebie bedzie tak samo.

Reasumując. NAPEWNO nie będziesz wyrzucony z klanu.


http://img187.imageshack.us/img187/8273/userbar5ym5.gif

Offline

 
Klan powstał 20-07-2008

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lagownia.pun.pl www.iskrosno.pun.pl www.bk-sas.pun.pl www.undeadshadows.pun.pl www.corehoundpack.pun.pl